W ciągu kilku ostatnich dni docierała do nas niepotwierdzona informacja o tym, że International Anime Music Festival 2023 w Łodzi się nie odbędzie. Sieć obiegł zrzut ekranu z maila wysłanego przez kogoś z Łódzkiej Atlas Areny, gdzie miał się odbyć koncert, że wydarzenie zostało odwołane. Niestety nigdzie nie znaleźliśmy oficjalnego oświadczenia, bilety nadal były sprzedawane, a wydarzenie na Facebooku aktywne. Organizator nie odbierał też telefonów, a sama Atlas Arena miała awarię systemu akurat wtedy, kiedy do nich zadzwoniliśmy z prośbą o potwierdzenie informacji.

Dziś wydarzenie na Facebooku zostało zaktualizowane i do nazwy dodano słowo „ODWOŁANE”, samo wydarzenie jest jednak wciąż aktywne... Dodatkowo na stronie organizatora wciąż włączona jest możliwość zakupu biletów. Wedle wszelkich sygnałów koncert jednak się nie odbędzie i odradzamy kupowanie na niego wejściówek. Niestety nie posiadamy żadnych informacji o powodzie odwołania ani też wyjaśnienia, co z dotychczas zakupionymi biletami.

Aktualizacja z godziny 12:50

Sprzedaż biletów została wyłączona, a organizator odniósł się w mailu do odwołania imprezy, podając jako przyczynę „powody logistyczne”.

Baner koncertu International Anime Music Festival