Wszyscy fani Marvel Studios! Mamy dla Was newsy, od których cały Internet już huczy, a i my nie możemy doczekać się przekazania ich Wam!

Cóż to był za fantastyczny weekend dla każdego fana komiksów! W miniony weekend w San Diego odbył się Comic-Con, na którym Kevin Feige przedstawił nam plany na zakończenie 4. fazy MCU oraz plany na 5. fazę w tym Uniwersum.

Fazę 4. zakończy druga część „Czarnej Pantery: Wakanda Forever” i tym samym będzie to ostatni film od Marvel Studios w tym roku. Tak, wiemy, co myślicie: „jak to ostatni w tym roku? Co ja zrobię ze swoim życiem?!”. Spokojnie, ZAPEWNIAMY, że jest na co czekać!

Filmem rozpoczynającym fazę 5. MCU będzie… „ANT-MAN AND THE WASP: QUANTUMANIA”! Już teraz w sieci, możemy zobaczyć plakat trzeciej odsłony „Ant-mana”! Na grafice, oprócz głównych bohaterów, widzimy córkę Scotta – Cassie w jej własnym stroju, a oprócz tego Kanga Zdobywcę, który będzie antagonistą w tej części serii.

Nie obyło się też bez pierwszych zapowiedzi! Pierwszy trailer, który został nam przedstawiony i wrzucony do sieci, to przygody SHE-HULK. Serial, który ukaże się na platformie Disney+, zostanie przedstawiony w nieco humorystycznej odsłonie i zobaczymy w nim nie tylko Wonga, ale także Daredevila, którego sprytne oczy naszych czytelników już zdążyły wychwycić w końcowych ujęciach zwiastunu.

Dla fanów „Strażników Galaktyki” mamy gorzko-słodkie wiadomości. „To, że dla niektórych kończy się przygoda, nie oznacza, że umierają” – słowa wypowiedziane przez reżysera „Strażników Galaktyki” są pożegnaniem naszych bohaterów z uniwersum MCU. Zanim to jednak nastąpi, Marvel zekranizuje trzecią część serii, w której ponownie zobaczymy wszystkich bohaterów filmu. Strażnicy pożegnają nas zdjęciem małego Rocketa, poznamy jego „genezę”, zobaczymy bohaterów w oryginalnych strojach komiksowych oraz Gamorę dowodzącą Ravengerami. Czeka nas także pierwsze spotkanie ze znanym z komiksów Herbertem Edgarem Wyndhamem, czyli The High Evolutionary.

Przygody „Avengers” nie dobiegły końca, 5. i 6. część zapowiedziano na rok 2025, kolejno na 2 maja i 7 listopada.

8 listopada 2024 roku zobaczymy na ekranach kin… „FANTASTYCZNĄ CZWÓRKĘ”, jednak obsada filmu jest nadal nieznana.

Oprócz wspomnianych wcześniej tytułów zobaczymy także: „Daredevil: Born Again”, „Secret Invasion”, „Iron Heart”, „Agatha: Coven on Chaos”, „Loki” sezon 2, „Blade”, „Echo”, „Thunderbolts” oraz „Kapitana Amerykę: New World Order”.

Fazy od 4 do 6 są oficjalnie nazwane The Multiverse Saga.

marvel 5 faza

Tagged Under