Dokładnie 58 dni zostało do żywieckiego konwentu Funcon. Owszem, jest to jeszcze całkiem spora ilość dni, ale już teraz mamy dla Was kilka informacji związanych z tym wydarzeniem. Konkretnie trzy.

 

Pierwsza z nich to możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów. Po co zwlekać z rezerwacją miejsca do ostatniej chwili, kiedy możecie to zrobić jeszcze dziś? Wystarczy, że zajrzycie tutaj.

Z kolei wszyscy, którzy chcieliby stać się częścią Funconu i współtworzyć program, powinni zajrzeć tutaj. Jeśli posiadacie ciekawe hobby, którym chcielibyście podzielić się z innymi w postaci panelu dyskusyjnego, prelekcji czy warsztatów, wyślijcie swoje zgłoszenie do 3 lipca. W zamian możecie liczyć choćby na atrakcyjne zniżki.

Poza programem możecie także wesprzeć żywiecki konwent jako wolontariusze. Wszystko za sprawą formularza dostępnego tutaj. W zamian organizatorzy zapewniają 100% zwrotu kosztów akredytacji, a na koniec dodatkowo prezenty ufundowane przez sponsorów. Jeszcze trochę czasu zostało, ale nie wahajcie się długo i wybierzcie swój sposób udziału w tegorocznym Funconie.