Nowa moda na konwenty, czyli dodatkowy budynek otwarty dla każdego za darmo! Tym razem to toruński Copernicon zdecydował się na promowanie fantastyki wśród ludzi. Jak? Czytajcie poniżej:

„Targi Fantastyczne oraz blok filmowy - czyli Copernicon się rozrasta!

Odbywający się w Toruniu po raz piąty Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon z roku na rok przyciąga do grodu Kopernika coraz więcej uczestników. W związku z tym, Organizatorzy zdecydowali się poszerzyć ofertę - w tym roku do dyspozycji uczestników będą nie tylko budynki Collegium Minus i Collegium Maius ale również znajdujące się o minutę spokojnego spaceru od Minusa i Maiusa Centrum Sztuki Współczesnej.

W CSW na uczestników czeka cały ogrom atrakcji. Po pierwsze - hala targowa w której znajdziecie wszystkich tegorocznych wystawców, atrakcyjne stoiska naszych sponsorów - Centrum Gier Feniks oraz Maginarium, gdzie czekają na Was przeróżne, wymyśle gadżety (niektóre dostępne tylko na naszym konwencie). Po drugie - duży i przestronny Games Room, gdzie spokojnie będzie można usiąść spróbować swoich sił w szerokiej gamie dostępnych gier (za darmoszkę!). Po trzecie i zapewne dla wielu najbardziej interesujące - w tym budynku znjduje się także duża sala kinowa, w której w sobotę odbędą się atrakcje bloku filmowego. Więcej informacji w tym temacie już wkrótce na naszej stronie!

Wejście na teren targów będzie dostępne dla każdego, za darmo."

Tagged Under