„Już od jakiegoś czasu można zgłaszać autorskie atrakcje na Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon, który odbędzie się w Toruniu w dniach 19-21 września. Codziennie napływają nowe punkty i propozycje. Jeśli chcecie współtworzyć Copernicon serdecznie zapraszamy do przesłania zgłoszenia pod adresem http://copernicon.pl/2014/index.php?go2=zglosprog lub poprzez guzik “Zgłoś Program” na stronie głównej.

W trakcie Festiwalu jak co roku odbędzie się kilkanaście różnorodnych bloków programowych, spośród których każdy bez problemu wybierze taki, podczas którego będzie mógł podzielić się ze słuchaczami swoją wiedzą, pasją czy umiejętnościami. Tegoroczną nowinką jest odbywający się po raz pierwszy na Toruńskiej imprezie blok filmowy.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich autorskich pomysłów. Za każdy przyjęty punkt programu zgłaszający otrzymuję 50% zniżki na zakup akredytacji. Zgłaszać program można do drugiej połowy sierpnia sierpnia, jednak nie zwlekajcie! Pamiętajcie, że nie dysponujemy nieograniczoną liczbą godzin - postarajcie się, żeby Wasze propozycje były wyjątkowe i brzmiały interesująco, a wtedy na pewno je wybierzemy!"

Tagged Under