Dzisiaj organizatorzy jesiennej edycji Warsaw Comic Con 2017 ogłosili otwarcie przedsprzedaży. Bilety z pierwszej puli mają ograniczoną ilość, ale osoby czujnie śledzące fanpage Comic Conu miały możliwość zaopatrzenia się w wejściówkę w atrakcyjniejszej cenie. W sprzedaży znajdują się zarówno bilety na całość imprezy, jak i pojedyncze na wybrany dzień festiwalu.

W przedsprzedaży karnet na wszystkie trzy dni imprezy kosztuje 70 PLN, w kasie trzeba będzie zaś zapłacić już aż 110 PLN. Różnica jest więc spora.

Fani, którzy chcą zaznać splendoru gwiazd, mogą kupić Karnet Specjalny (Silver – 190 PLN lub Gold – 290 PLN), aby mieć możliwość zrobienia sobie zdjęcia z wybraną znaną osobą obecną na Comic Conie i zdobycia jej autografu, a także uzyskać wolny wstęp na wybrane panele. To dla niektórych prawdziwa gratka, biorąc pod uwagę, że w Nadarzynie tej jesieni może się pojawić paru interesujących gości. Część fanów jednak jeszcze waha się przed zakupem biletu tego typu z uwagi na to, że nie są znane jeszcze nazwiska wszystkich sław, które odwiedzą festiwal.

Logo Comic Con Fall Edition