Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Degenerat, koneser samogonów, wiejski egzorcysta. Jakub Wędrowycz to postać niezwykle kontrowersyjna, łącząca w sobie najbardziej...wyraziste cechy naszego narodu, zarówno te lekko wyolbrzymione, jak bardziej zgodne z rzeczywistością. Nic dziwnego zatem, iż postać ta doczekała się własnej imprezy.

A skoro już jesteśmy przy Dniach Jakuba Wędrowycza, to chcielibyśmy z przyjemnością poinformować, iż swój udział potwierdził Andrzej Pilipiuk, twórca serii opowiadań o Jakubie. Pojawi się również Stefan Darda, autor powieści “Dom na Wyrębach” i “Czarny Wygon”, który wielokrotnie był nominowany do prestiżowej Nagrody im. A. Zajdla.
Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-24 lipca w Wojsławicach. Uczestnicy mogą liczyć na wiele innych atrakcji, a szczegółowy plan poznamy już wkrótce.