Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

W dniach 25-26 czerwca już po raz drugi w stolicy województwa Świętokrzyskiego spotkają się miłośnicy gier komputerowych. I nie tylko. GameOn to święto wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, które teraz również i Wy możecie współtworzyć.

Wciąż bowiem trwa nabór na wolontariuszy chętnych do pomocy przy obsłudze wydarzenia. Jeżeli masz ukończone 16 lat, masz doświadczenie przy organizacji imprez masowych i jesteś zainteresowany tematyką gier komputerowych oraz nie boisz się wyzwań, koniecznie zapoznaj się z formularzem zgłoszeniowym.
Przypominamy jednak, iż praca wolontariuszy zaczyna się już 22 czerwca i trwa aż do 28 czerwca. Każdy ma jednak zapewniony bezpłatny nocleg na hali, jak również inne dodatki, ułatwiające pracę w czasie trwania wydarzenia.

Tagged Under