Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Polcon 2016 Wrocław wychodząc naprzeciw potrzebom uczestników, zapewnia kolejną opcję noclegową. Będzie to pole namiotowe, w koszcie 16 zł za osobę za każdą noc. Ponadto będzie można skorzystać z dodatkowo płatnego prysznica, w cenie 5 zł za użycie. Żeby skorzystać z tej opcji, należy drogą mailową zgłosić rodzaj i ilość noclegów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wkrótce powinny być też wieści o noclegu w szkole (także dodatkowo płatnym). Brzmi to jak najdroższy konwent roku 2016, a może i nawet ostatniego dziesięciolecia. Oby było warto!