Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Gratka dla wszystkich miłośników cosplayu, zarówno tych czynnych, jak i bardziej biernych. Już 15 października, w czasie Warsaw Games Week, odbędzie się Good Look & PlayStation Plus Cosplay 2016. Gdzie? Na scenie głównej w strefie Cenegi i PlayStation Polska. Brzmi zachęcająco? No to dodajmy jeszcze, iż za pierwsze miejsce przewidziana jest w nagroda 1.500 zł i konsola PS4, obok innych smaczków.

Udział w konkursie może wziąć każdy uczestnik Warsaw Games Week, który wyśle zgłoszenie do 9 października.

Dodajmy jednak, iż samo wysłanie zgłoszenia nie jest rónoznaczne z otrzymaniem wejściówek na Warsaw Games Week, bilety otrzymają jedynie osoby zakwalifikowane do konkursu, o czym zostaną poinformowane drogą elektroniczną.