Nadal przyjmowane są zgłoszenia na konkurs cosplay online „LENS&LIKES: Cosplay and photo online awards 2018”, odbywający się w ramach Warsaw Comic Con i koordynowany przez Zula Costumes.

Nagrody w kategoriach „najlepszy kostium” i “najlepsza fotografia” zostaną wyłonione przez jury złożone ze specjalistów z zakresu fotografii oraz ambasadorek wydarzenia.  Przyznana będzie również nagroda internautów, której wyznacznikiem będzie liczba polubień na fanpage'u Warsaw Comic Con.

Zgłoszenia trwają do 22.01.2018 r. (do godziny 23:59), a głosowanie internautów kończy się 28.01.2018 r. (o godzinie 23:59). Ogłoszenie wyników nastąpi 29.01.2018. Na konkurs nadesłać można więcej niż jedną fotografię, jednak każda musi prezentować inny kostium.
Na wszystkich uczestników czekają karnety na Warsaw Comic Con. Laureaci otrzymają karnety gold. Najlepsi w kategorii „wybór publiczności” grają o nagrody rzeczowe o wartości 200 zł; laureaci kategorii „najlepsza fotografia” otrzymają akcesoria fotograficzne o wartości 1000, 500 i 200 zł; a zwycięzcy z „najlepszymi kostiumami” mogą liczyć na bony zakupowe na kwoty odpowiednie do tych powyżej.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.
Głosowanie na najlepsze fotografie odbywa się tutaj.

Regulamin w języku polskim tutaj.
Regulamin w języku angielskim tutaj.