Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Przypominamy, że możecie już kupić bilety na dwa wydarzenia, których nazwy mocno nawiązują do pewnych budowli o charakterze obronnym. Na Festiwal Fantastyki Twierdza oraz Festiwal Fantastyki Cytadela przygotowane zostały karnety 3-dniowe normalne i ulgowe, a także specjalny karnet rodzinny (2+1 lub więcej dzieci, maksymalnie do pięciu osób). To jednak nie wszystko, bowiem możecie się również zaopatrzyć w bilet łączony, uprawniający Was do wejścia na obie imprezy

Wejściówki sprzedawane będą w dwóch turach przedsprzedaży, a także w czasie festiwali. Dodajmy, że dzieci poniżej 6 roku życia wchodzą za darmo, natomiast osobom między 6 a 18 rokiem życia przysługują bilety ulgowe. Osoby niepełnoletnie wymagają ponadto zgody opiekunów, a te poniżej 12 lat powinny znajdować się pod stałym nadzorem osób dorosłych.