Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Comic Con Warszawa, który miał odbyć się w dniach 10-11 czerwca, został odwołany. Wczoraj organizatorzy poinformowali, że razem z PTAK Expo będą pracować nad nadarzyńskim Warsaw Comic Con.

Na początku informacja ta wywołała sporo spekulacji, jednak zostały one ucięte wraz z potwierdzeniem owej decyzji na oficjalnym fanpage Warsaw Comic Con.

Odwołanie drugiego Comic Conu wcale nie oznacza jednak, że zakupione dotąd na niego bilety stały się nieważne. Przeciwnie, wszystkie wejściówki nabyte do 15 maja upoważniają Was do uczestnictwa w wydarzeniu w Nadarzynie. Ewentualnych zwrotów należy jednak dokonać w miejscu zakupu biletu.

Comic Con Warszawa