Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Dokładnie 58 dni zostało do żywieckiego konwentu Funcon. Owszem, jest to jeszcze całkiem spora ilość dni, ale już teraz mamy dla Was kilka informacji związanych z tym wydarzeniem. Konkretnie trzy.

 

Pierwsza z nich to możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów. Po co zwlekać z rezerwacją miejsca do ostatniej chwili, kiedy możecie to zrobić jeszcze dziś? Wystarczy, że zajrzycie tutaj.

Z kolei wszyscy, którzy chcieliby stać się częścią Funconu i współtworzyć program, powinni zajrzeć tutaj. Jeśli posiadacie ciekawe hobby, którym chcielibyście podzielić się z innymi w postaci panelu dyskusyjnego, prelekcji czy warsztatów, wyślijcie swoje zgłoszenie do 3 lipca. W zamian możecie liczyć choćby na atrakcyjne zniżki.

Poza programem możecie także wesprzeć żywiecki konwent jako wolontariusze. Wszystko za sprawą formularza dostępnego tutaj. W zamian organizatorzy zapewniają 100% zwrotu kosztów akredytacji, a na koniec dodatkowo prezenty ufundowane przez sponsorów. Jeszcze trochę czasu zostało, ale nie wahajcie się długo i wybierzcie swój sposób udziału w tegorocznym Funconie.