Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Kto ma oczy, niechaj czyta, kto nie ma oczu niech poprosi kogoś, aby przeczytał mu na głos, ponieważ tegoroczna edycja Podlaskiego Festiwalu Anime przechodzi nagłe i niespodziewane zmiany. Pierwszą z nich jest lokalizacja — jako ostateczna placówka, w której odbędzie się to wydarzenie, wybrana została Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku na ulicy Ciepłej 40. Wraz z adresem zmienia się także data konwentu — tegoroczne PFA odwiedzić będzie można w dniach 16-17 września.

Czy będą dalsze modyfikacje? Nie wiemy. Jednakże w razie jakiegokolwiek zwrotu akcji możecie liczyć na natychmiastową informację z naszej strony — chyba że do tej pory media zostaną zbanowane przez rząd. (Wtedy zapraszamy do naszego podziemnego centrum informacji — Konwentów Nielegalnych).

Logo Podlaskiego Festiwalu Anime