Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/łaś się nad tym, jak poszłoby Ci organizowanie konwentu, ogarnianie niezmierzonej liczby ludzi i spraw, które trzeba rozwiązać?

Wrocławskie Dni Fantastyki po lipcowej edycji poszukują osób, które chciałyby spełnić swoje marzenia i podjąć się współorganizacji przyszłorocznej edycji wrocławskiego eventu.

Samo ogłoszenie jest dosyć enigmatyczne – nie zostało ono dopełnione żadnym komentarzem, zamieszczono tylko odnośnk do formularza, w którym można wpisać swoje personalia i szczegóły dotyczące kandydatury. Tym niemniej, oferta jest dosyć kusząca… Może warto spróbować?