Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Niewiele brakowało, by tegoroczny Tsuru Japan Festival w ogóle się nie odbył. Po bardzo udanym Mochiconie w Bytomiu wydawać by się mogło, że nic nie stoi na przeszkodzie by i główna impreza firmy Tsuru odbyła się w tej samej szkole. Niestety, okazało się, że konwent – mimo niewiarygodnej frekwencji – przyniósł straty i TJF stoi pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście organizacja postanowiła zaryzykować i podała wreszcie niezbedne informacje.

Po kolei. Konwent będzie trwał dwa dni: 11-12 listopada i odbędzie się ponownie w Rybniku (w tej samej lokalizacji co poprzednie edycje). Cena wejściówki w przedpłatach w systemie Ramiel wynosi obecnie promocyjne 45 zł, od października wzrośnie do 50 zł. Na miejscu trzeba będzie zapłacić całe 10 zł więcej (względem obecnej ceny promocyjnej), czyli 55 zł za oba dni. Liczba wejściówek ograniczona jest do 1600, więc warto się pospieszyć!

Logo konwentu mangi i anime Tsuru Japan Festival