Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Nowa moda na konwenty, czyli dodatkowy budynek otwarty dla każdego za darmo! Tym razem to toruński Copernicon zdecydował się na promowanie fantastyki wśród ludzi. Jak? Czytajcie poniżej:

„Targi Fantastyczne oraz blok filmowy - czyli Copernicon się rozrasta!

Odbywający się w Toruniu po raz piąty Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon z roku na rok przyciąga do grodu Kopernika coraz więcej uczestników. W związku z tym, Organizatorzy zdecydowali się poszerzyć ofertę - w tym roku do dyspozycji uczestników będą nie tylko budynki Collegium Minus i Collegium Maius ale również znajdujące się o minutę spokojnego spaceru od Minusa i Maiusa Centrum Sztuki Współczesnej.

W CSW na uczestników czeka cały ogrom atrakcji. Po pierwsze - hala targowa w której znajdziecie wszystkich tegorocznych wystawców, atrakcyjne stoiska naszych sponsorów - Centrum Gier Feniks oraz Maginarium, gdzie czekają na Was przeróżne, wymyśle gadżety (niektóre dostępne tylko na naszym konwencie). Po drugie - duży i przestronny Games Room, gdzie spokojnie będzie można usiąść spróbować swoich sił w szerokiej gamie dostępnych gier (za darmoszkę!). Po trzecie i zapewne dla wielu najbardziej interesujące - w tym budynku znjduje się także duża sala kinowa, w której w sobotę odbędą się atrakcje bloku filmowego. Więcej informacji w tym temacie już wkrótce na naszej stronie!

Wejście na teren targów będzie dostępne dla każdego, za darmo."


Tagged Under