Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się 14-17 października w EXPO, zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Wśród zaproszonych gości pojawią się również twórcy i twórczynie fantastyki:

  • Michał Gołkowski: autor takich książek jak „Ołowiany Świt”, „Stalowe Szczury. Błoto”, „Sybirpunk”. Na targach odbędzie się spotkanie autorskie dotyczące cyklu „Komornik” oraz podpisywanie książek.
  • Aneta Jadowska: autorka książek „Złodziej dusz”, „Bogowie muszą być szaleni”, „Szamański blues”, razem z ilustratorką Magdaleną Babińską poprowadzi spotkanie autorskie.
  • Jacek Komuda: pisarz będzie opowiadał o swojej najnowszej powieści „Zawisza. Czarne Krzyże”. Po spotkaniu odbędzie się podpisywanie książek.
  • Paweł Kopijer: autor trylogii „Mitrys” z cyklu „Kroniki Dwuświata” („Mrok we Krwi”, „Czempion Semaela”), na targach poprowadzi dyskusję o self-publishingu oraz spotkanie autorskie.
  • Andrzej Pilipiuk: pisarz książek fantastycznych, autor sagi o Jakubie Wędrowyczu. Zorganizuje spotkanie autorskie i podpisywanie książek.
  • Jakub Radzimiński: tłumacz fantastyki („Dwór cierni i róż”, „Wojna Lotosowa”), podręczników do „Zewu Cthulhu” i gier komputerowych. Poprowadzi dyskusję o tłumaczeniu gier fabularnych.
  • Marcin Sindera: autor książek „Wróżda” i „Żmij”, pojawi się na spotkaniu autorskim.

Pełną listę zaproszonych autorek i autorów wraz z harmonogramem znajdziecie pod tym linkiem.

Banner targów książki w Krakowie