Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Atrakcje na Coperniconie? Mały przedsmak tego co Was czeka. Poza tym wciąż macie szanse zgłosić coś od siebie! A.

„Organizatorzy nie odpoczywają, o nie! Stajemy na głowie aby nasz event mógł spełnić Wasze oczekiwania. Na naszym fanpage'u konsekwentnie ogłaszamy nowości i atrakcje, które znajdziecie w Toruniu. Przypominamy tym samym, że Copernicon odbędzie się już za niecały miesiąc.
Jeżeli więc chcesz zgłosić jeszcze jakiś punkt programu (masz pomysł na prelekcję lub dyskusję, a może warsztaty czy konkurs), nie zwlekaj!
Oto kilka atrakcji na przystawkę:
Po pierwsze - koncert Barbary Karlik, harfiarki.
Po drugie - blok gier komputerowych.
po trzecie - pisarze i komiksiarze! Zapraszamy na prelekcje i spotkania z m.in. Anetą Jadowską, Anną Kańtoch, Witoldem Vargasem, Jackiem Inglotem, Jackiem Komudą, Jackiem Piekarą, Jakubem Demem Dębskim, Iloną Kobietą Ślimakiem czy Ravvem, Kiciputkiem.
Stay tuned - https://www.facebook.com/copernicon.torun?fref=ts

Tagged Under