Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Większości z nas zdarzyło się kiedyś zatracić w świecie gier i ocknąć z wypełnionego panicznym wciskaniem guzików transu około godziny drugiej nad ranem. Dla tak zagorzałych fanów gier, ale także dla prostych amatorów spędzania czasu przy kontrolerze, wiadomość o objęciu przez nas patronatem turnieju Hammurabi Cup stanie się miłym zaskoczeniem.

15 lipca w Restauracji Hammurabi w Ełku będzie można zmierzyć się z innymi pasjonatami gier w dwóch turniejach. Bardziej żądni krwi podążą ścieżką rozgrywek w Tekkena 7, a dla tych którym bliżej serca podbój boisk zorganizowany został turniej FIFA 17. Nadal nie przekonani? Na zachętę możemy tylko dodać że oprócz atrakcyjnych nagród, organizatorzy oferują zniżkę na alkohol wszystkim zarejestrowanym graczom. Widzimy się w Ełku!    

Logo eventu Hammurabi Cup