Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Trzecia Wojna Światowa spustoszyła świat ponad czterdzieści lat temu. W ruinach zniszczonych podmuchem atomowym miast Polski ludzie zbierają się w grupy, zwane Frakcjami, aby chronić się nawzajem przed niebezpieczeństwami wrogiego świata. W tej ponurej rzeczywistości jest jednak jedna przystań, do której prędzej czy później trafi każdy wędrowiec...

 

OldTown Festival to 4-dniowy LARP, którego akcja dzieje się w postapokaliptycznym świecie, 100 lat po wybuchu wojny atomowej. Jest idealną imprezą zarówno dla weterana obeznanego w grach terenowych, jak i kompletnego nowicjusza, a niepowtarzalny klimat imprezy pozwoli na całkowite oderwanie się od XXI wieku i świata poza miasteczkiem.


Festiwal odbędzie się w dniach 13-19 lipca na terenie lotniska Kluczewo w Stargardzie Szczecińskim. Mogą wziąć w nim udział wyłącznie osoby, które w dniu rozpoczęcia OldTown mają ukończone 18 lat. Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części: LARP oraz 3-dniowy program artystyczno-widowiskowy.


Uczestnicy mogą (choć nie muszą) wypełnić formularz postaci i frakcji, które umilą korzystanie z imprezy i pozwolą organizatorom na lepszą organizację.


Akredytacje trwają do 29 czerwca i są dostępne tutaj.


Masz pytania? Wątpliwości? Zajrzyj do szczegółowego FAQ oraz na stronę wydarzenia i fanpag’e.

 

Banner wydarzenia OldTown Festival