W lipcu odbędzie się kolejna, 11 już edycja Gostkonu! Ten kameralny konwent oferuje wiele atrakcji dla miłośników fantastyki. Obejmujemy wydarzenie naszym medialnym patronatem i zapraszamy Was do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat Gostkonu 2024!

Gostyński Festiwal Fantastyki Gostkon 2024 odbędzie się w weekend, od 20 do 21 lipca 2024 roku. W sobotę 20 lipca uczestników gościć będzie Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyniu przy ulicy Hutnika 3, a w niedzielę 21 lipca odwiedzicie Bibliotekę w Gostyniu przy ulicy Hutnika 3.

Na Gostkonie zagracie w gry fabularne, weźmiecie udział w warsztatach malowania figurek czy pisarskich, spotkacie się też z autorami i posłuchacie prelekcji. Dostępne będą dla Was strefy z klockami LEGO, planszówkami i komiksami. W sobotę miłośników polskiej fantastyki przyciągnie też panel LEMologiczny! Nie zabraknie wystawców, u których będziecie mogli kupić książki, gry i inne ciekawe pamiątki. W niedzielę najciekawszymi punktami programu będą Teatr Kamishibai - japoński teatr ilustracji połączony z warsztatami origami, a także turniej gier Virtual Reality.

Gostyński Festiwal Fantastyki jest imprezą rodzinną, nieważne więc czy macie lat 5, czy 50 - zapraszamy Was do udziału w tym wydarzeniu! Wstęp na Gostkon 2024 jest darmowy.

Gostkon 2024 - baner