Kolejne Warszawskie Targi Fantastyki odbędą się 28-29 listopada 2020 roku w warszawskim Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25. Bramy budynku będą otwarte dla uczestników od godziny 10.00 do 20.00 w sobotę i niedzielę

Organizatorzy zapraszają wszystkich fanów na weekend z fantastyką. Uczestnicy znajdą tu ubrania, zabawki i inne gadżety związane z klimatami szeroko ujętej fantastyki, postapokalipsy czy steampunku. Książki, plakaty, figurki, biżuteria – będzie w czym wybierać! To świetna okazja by kupić prezenty dla najbliższych lub spotkać się z autorami z okazji premiery książki. Można też podejść do strefy rysunku, by z pomocą ołówka czy cyfrowego rysika stworzyć coś pięknego! Na Warszawskich Targach Fantastyki  razem z organizatorami będziecie też mogli świętować 5 lat istnienia imprezy i zjeść jubileuszowy tort! 

Obecna edycja, ze względu na sytuację epidemiologiczną może się odbyć tylko przy zachowaniu określonych zasad bezpieczeństwa. Każdy z uczestników będzie miał obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą, przy wejściu na Targi organizatorzy zmierzą Wam temperaturę, trzeba będzie również zdezynfekować ręce. Wyjść można przez drzwi ewakuacyjne prowadzące na zewnętrzną klatkę schodową, ale nie będzie możliwości dostać się nimi z powrotem do środka. Jedyne wejście na teren imprezy będzie znajdować się na parterze budynku! Na terenie WTF w niektórych miejscach będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy, żeby umożliwić zachowanie dystansu. Nie będzie możliwości skorzystania z szatni, a winda będzie dostępna tylko dla osób niepełnosprawnych, Gości i obsługi.

Karnety na cały weekend można kupić na stronie internetowej za 15 zł, jest też możliwość wsparcia Targów i kupienia wejściówki za 20 lub 25 zł. Jednodniowe bilety kosztują 10 zł bilet normalny i 5 zł ulgowy. Wejściówki jednodniowe będą dostępne tylko online, ale przy stanowisku Akredytacji organizatorzy udostępnią miejsce, gdzie będzie można kupić bilety przez internet.

Od osób poniżej 18 roku życia jest wymagana pisemna zgoda rodzica, a młodzi do 13 roku życia mogą przebywać na terenie Targów wyłącznie z opiekunem.

Można też zgłosić i wystawić własne stoisko, regulamin i możliwość zgłoszenia są dostępne na stronie WTF.