W terminie 6-7 lipca 2024 roku województwo podkarpackie ponownie będzie miało okazję gościć fanów konwentów. Wszystko to za sprawą Stalowowolskich Spotkań z Fantastyką, które w tym roku mają swoją VIII edycję i które właśnie objęliśmy patronatem!

Organizatorzy po raz kolejny zapraszają nas do Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, znajdującego się niezmiennie przy ulicy Wojska Polskiego 9 w Stalowej Woli. Jak i w poprzednich latach wejściówki będą całkowicie darmowe, dzięki czemu nowe osoby mogą dać szansę temu urokliwemu wydarzeniu.

Program konwentu nie jest jeszcze gotowy, natomiast możemy się spodziewać mnogości prelekcji, warsztatów, a także konkursów. Na miejscu będzie oczywiście czekał okazały games room ze znanymi urządzeniami, takimi jak: Sega Mega Drive, Atari 800XL czy kultowy Pegasus. Fani tradycyjnych gier już mogą szykować swoje taktyki, albowiem na wydarzeniu przygotowana będzie strefa gier bitewnych oraz klasycznych planszówek wraz z pokazami i wypożyczalnią. Strefa handlowa i znajdujący się w niej sprzedawcy zaoferują wam też najprzedniejsze towary.

Pozostaje nam jedynie z niecierpliwością wypatrywać lipca, aby udać się na ten klimatyczny konwent i świetnie się bawić!

Stalowolskie-Spotkania-z-Fantastyką-VIII