Zauważyliście, jak szybko ten czas mija? Tak szybko, że już teraz możemy Wam ogłosić wydarzenie, które obejmujemy patronatem medialnym Konwentów Południowych. 
Mowa o kolejnej, VII edycji Stalowowolskich Spotkań z Fantastyką. Impreza odbywać się będzie od 30 czerwca do 2 lipca 2023 roku w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida przy ulicy Wojska Polskiego 9 w Stalowej Woli. Wejście na konwent będzie bezpłatne!

Na festiwalu będziemy mieli okazję wziąć udział w wielu prelekcjach, panelach dyskusyjnych i konkursach. Nie zabraknie także, uwielbianego przez nas wszystkich, cosplayu! Jeśli to Was nie przekonało, to może zadziała Gamesroom lub Sekcja starych gier, gdzie będziecie mogli wypożyczyć, a także rozegrać turnieje gier planszowych czy bitewnych oraz zagrać na kultowym Pegasusie!

Oczywiście to tylko niektóre z wielu atrakcji, które umilą nam czas od godziny 17 w piątek do godziny 15 w niedzielę. Pełen program zostanie ogłoszony wkrótce.

Organizatorzy konwentu cichutko szeptają nam na ucho, iż nocleg na konwencie, jeśli sytuacja pandemiczna się nie zmieni, będzie możliwy! Czekają na nas niesamowite dni - i możliwe, że noce - na konwencie w klimatach fantastyki. 

Baner VII Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką