Tarnowskie Góry nie są może dużym miastem, ale za to posiadają całkiem spore wydarzenie e-sportowe. Mowa o Silesian Electronic Sports Arena, które odbędzie się już w ten weekend, 30 kwietnia, a potrwa do 1 maja. Pula nagród w turniejach wynosi ponad 17.000 zł! Dla każdego uczestnika czeka masa atrakcji związanych z elektroniczną formą rozrywki. Nie mogliśmy nie objąć patronatem tego eventu ;-). Teraz kilka ważnych informacji od organizatorów. Przede wszystkim da graczy.

„Turnieje w CS:GO oraz LoLa będą miały charakter invitationalowy, więc zostaną zaproszone jedne z najlepszych drużyn w Polsce, natomiast turniej w HSa będzie w charakterze semi-invitational czyli znajdzie się miejsce dla kogoś, kto skorzysta z szansy otwartych eliminacji!

Ale to nie koniec emocji! W trakcie imprezy odbędzie się również pierwszy w Polsce LANowy turniej Blade and Soul!

Na widzów obecnych w hali czeka również cała masa miniturniejów 1v1 i 2v2, w których będzie można wygrać reklamówki wypełnione po brzegi cennymi gadżetami!

Wstęp na teren hali jest oczywiście darmowy, a osoby, które nie będą mogły być na miejscu zachęcamy do oglądania streamów na żywo, za pośrednictwem platformy HITBOX!”

Podobne artykuły