Już 21–22 marca 2020 odbędzie się kolejna edycja Śląskich Dni Fantastyki. Konwent Śląskiego Klubu Fantastyki zostanie zorganizowany w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Farna 7 w Chorzowie.

Na tegorocznych Śląskich Dniach Fantastyki odbędzie się druga edycja konkursu cosplay. Projektujesz i szyjesz stroje, bawisz się cosplayem? Zapisz się na konkurs, zgłoszenia zaczynają się 21 lutego! Program ŚDF będzie się pojawiał na bieżąco.

Bilety

Bilet dwudniowy do końca lutego kosztuje 50 zł, w marcu i na miejscu – 60 zł. Na miejscu można też kupić osobne wejściówki na sobotę – 40 zł – i na niedzielę – 20 zł. Organizatorzy gwarantują miejsce do spania tylko przy zakupie akredytacji do 10 marca!

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, mają obowiązek dostarczyć zgodę opiekuna, do pobrania na stronie.

Pomoc

Chcesz pomóc w organizacji konwentu, zgłosić i poprowadzić swój punkt programu lub wystawić się ze swoim stoiskiem? Fantastycznie!

Organizatorzy

Śląski Klub Fantastyki istnieje od 1981 roku. Zrzesza ludzi ze Śląska kochających fantastykę. Klub działa przy ul. Alfonsa Górnika 5 w Katowicach. Organizuje spotkania miłośników  fantastyki, spotkania z autorami, wydawcami i tłumaczami fantastyki, a także promocje książek, wystawy oraz prelekcje tematyczne.