Kolejna edycja postapokaliptycznego konwentu Zakonek już w sierpniu! Organizatorzy zapraszają na teren opuszczonego lotniska w Brzegu-Skarbimierzu między 12 a 15 sierpnia 2022 r. Tegoroczna impreza obraca się w tematyce postapokaliptycznego Meksyku – Dia de los Muertos! 

Zakonki 2022 - banner

Zakon Świętego Płomienia planuje masę atrakcji! Ciepłe piwo i zimna karkówka to już część tradycji, tak jak gry i zabawy z piwem w roli głównej. Tequila i tańce na rurze (lub pod nią) to w końcu najlepszy sposób, żeby świętować koniec świata. Zapisy na imprezę odbywają się na stronie Zakonek 2022 na Facebooku

W tym roku organizatorzy zapraszają do współpracy – jeśli masz pomysł na atrakcję w klimacie meksykańskim lub latino, zgłoś się przez formularz. Twoje stoisko z craftem, zabawa czy punkt programu – z Twoją pomocą Zakonki 2022 będą jeszcze lepsze!

Zakonki 2022 - pomoc

Każda para rąk do pomocy też się przyda – zostań Płomykiem! Chcesz stanąć za barem, pomóc w budowie albo po prostu w sprzątaniu? Zakon doceni Twoje starania! Formularz znajduje się tutaj.