Fani Uniwersum Marvela nie mogą narzekać na nudę, jeśli chodzi o produkcje z tego świata. Dlaczego jednak mielibyśmy odmawiać sobie kolejnych miłych rzeczy związanych z tą tematyką? I w tym momencie wkracza Pyrkon 2023! Jak wiemy, do wydarzenia pozostało już niecałe pół roku i już poznajemy wspaniałych gości, którzy do nas dotrą. Jednym z przybyszów na tegoroczne wydarzenie będzie osoba, która dała Iron Manowi nowe życie — Bob Layton, amerykański artysta, projektant, redaktor i scenarzysta komiksowy oraz współzałożyciel Valiant Comics.

Filmy o przygodach Iron Mana, które kochamy do tej pory, oparte były głównie na pracach tego artysty, znanego także z przygód Ant Mana. Może nie wszyscy wiedzą, ale to właśnie Bob Layton na nowo wymyślił komiks o Iron Manie, dzięki czemu jego postać nie została anulowana i jest jedną z bardziej znanych bohaterów komiksowych. 
Fani filmowego Uniwersum Marvela na pewno kojarzą zapowiedzianą przez MCU kolejną produkcję pt. „Armor Wars” — to właśnie na historii Boba Laytona zostanie oparta!

Czyż nie wspaniale będzie poznać na żywo osobę, która jest w znacznym stopniu odpowiedzialna za wybitne postacie obecne w naszej popkulturze od tak dawna?

bob layton pyrkon 2023