Pianka, worbla, tekstylia, farby, kleje i ten niepowtarzalny bałagan na podłodze, biurku, pracowni lub nawet we wszystkich tych miejscach na raz. Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują na jeden fakt - Comic Con 2018 zbliża się wielkimi krokami! 

Jeżeli interesuje was konkurs cosplay, z pewnością zainteresują was nagrody które otrzymać można za zajęcie wysokich miejsc.

 

  • Diamond International Cosplay Awards oferuje nagrody finansowe i rzeczowe o wartości około 9 500 PLN, wyjazd do Salerno we Włoszech oraz udział w konkursie FantaExpo ECS! 
  • Shine! Live Cosplay Contest podchodzi do nagród z odrobinę innej perspektywy -wygrać będzie można oryginalny rekwizyt z filmu Star Wars którym jest część futra Ewoka o wartości niemalże 25 000 PLN ufundowany przez, między innymi, Movie Gate.
  • Cosplay Super Show! nagrodzi zwycięski duet wyjazdem na CICAF do Chin, którego koszty w pełni pokryte będą przez organizatorów Comic Conu!

Zmotywowani? Osobiście zaczynam żałować, że zamiast kursu szycia zdecydowałam się na szkołę językową... Powodzienia, i połamania igieł!

logo warsaw comic con