Już tylko odrobinę ponad miesiąc oczekiwań do najbliższej, jubileuszowej, a także będącej w randze Polconu dwudziestej edycji krakowskiego konwentu Imladris! Nagromadzenie epitetów sprawiło, że w tym roku znana od lat szkoła przy ul. Studenckiej 13 nie dała rady pomieścić wszystkich atrakcji! W związku z takim obrotem spraw prezentujemy przed Wam oficjalną mapę XX Imladrisu. 

Całość wydarzenia udało pomieścić się łącznie w 5 miejscach, a XVII Liceum, będące lokacją dotychczasową, dalej będzie punktem centralnym. Atrakcje programowe będą odbywać się w bibliotece przy ul. Rajskiej 1 oraz w budynku Arteteki WBP tuż obok, przy ul. Rajskiej 4. W celu dotarcia na Galę Wręczenia Nagród im. Janusza Zajdla, z terenu atrakcji należy przespacerować się ulicą Krupniczą na ulicę Ingardena 4, gdzie mieści się budynek Wydziału Pedagogicznego UP. Szukających wieczornej integracji zaprasza dodatkowo Classic Rock Club przy ul. Rajskiej 24. 

Jeśli studiowania map macie za dużo na studiach, nie zapomnijcie o bardziej „jaskrawych” ich zastosowaniach. Do zobaczenia!

Mapa konwentu XX Imladris