Każdy z nas czegoś się boi — ciemności, samotności, małych pomieszczeń... Jednakże na polskim YouTube istnieje jeden głos, który sprawia, że oglądający zadaje sobie pytanie: „Czy w tym cieniu za moimi drzwiami ukrywa się zakapturzona postać?”.

Czy macie już przed oczami wyobraźni charakterystyczną, pachnącą kawą brodę? Niedługo będziecie mieli okazję zobaczyć ją na żywo, bo oto oficjalnie ogłaszamy, że gościem specjalnym tegorocznego Tsuru Japan Festival będzie Marco Kubiś - youtuber znany jako twórca popularnej serii „Koszmarna Piątka".

Animator, ilustrator i człowiek, który widzi rzeczy poza naszym wymiarem, w przeciągu swojego długiego stażu na YouTube zebrał publiczność o rozmiarze przekraczającym 300 tysięcy subskrypcji, a ilość wyświetleń na jego filmach, których oglądanie podobno sprawia, że oglądasz się za ramię dwukrotnie, wciąż rośnie.

W czasie Tsuru będziecie mieli szansę zdobyć jego autograf, porozmawiać o potworach i stworzeniach z alternatywnych światów (oraz tych podobno prawdziwych), a także podebatować na temat sensu dodawania ananasa na pizzę.

Nie pozostaje więc nam nic innego, jak tylko zapewnić, że nie ma się czego bać... Chyba.

logo Tsuru Japan Festival