Warsaw Comic Con Fall Edition nie przestaje nas zasypywać informacjami, szczególnie tymi dotyczącymi gości, którzy go odwiedzą. Widać, że ekipa wzięła sobie do serca wszystkie przytyki uczestników i postanowiła zrobić jeszcze lepsze wydanie swojego wydarzenia.

W planach mieliśmy zbiorczą notkę o gościach mających przyjechać na drugą edycję polskiej wersji Comic Conu, ale po informacji jaka do nas dotarła dzisiejszego ranka, musieliśmy zmienić koncepcję. Otóż 24-26 listopada będziemy mogli zobaczyć na żywo Pamelę Anderson! Tak, tę ze „Słonecznego Patrolu” i innych kasowych produkcji. Będzie to pierwsza oficjalna wizyta aktorki w naszym kraju, a ponieważ w latach 90. wielu z nas podkochiwało się w Pameli, więc będzie okazja do spełnienia dziecięcych marzeń i zrobienia sobie zdjęcia z gwiazdą.

Jesienną edycję Comic Conu odwiedzą także takie sławy jak:

- Julian Glover (znany z takich ról jak Grand Maester Pycelle w „Grze o Tron”, Triopas w „Troi” czy Walter Donovan w „Indiana Jones i Ostatnia Krucjata”),
- Holland Roden (odgrywająca rolę Lydii Martin w serialu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”),
- Anthony Forrest (grający drugoplanowe role w oryginalnej trylogii „Gwiezdnych Wojen”),
- Henrik Holm (wcielający się w postać Evena w serialu "Skam"),
- Michael Malarkey (popularność zdobył on dzięki roli Enza, jednego z głównych bohaterów serialu „Pamiętniki wampirów”),
- Trevor Stines (aktor grający w nowym serialu „Riverdale”).

A to przecież nie wszyscy. Wciąż ogłaszane są kolejne gwiazdy i atrakcje. Pozostaje zadać sobie tylko jedno pytanie: czy oni wszyscy na pewno przyjadą, czy też okaże się, że w ostatniej chwili będą musieli zrezygnować na rzecz innych planów? To już pokaże czas.

Logo Warsaw Comic Con Fall Edition