Do drugiej edycji Wielkiego Balu Cosplayowego został mniej niż miesiąc, jednak czy znany jest plan atrakcji? A owszem. Organizator zapowiada nie tylko standardowe wybory na Króla i Królową Balu czy randkę w ciemno, ale też karaoke i naukę tańca folkowego. W tym roku na uczestników czeka też niespodzianka kulinarna, bowiem pojawi się kucharz z prawdziwego zdarzenia, który zaspokoi nawet wybrednych gości.

Warto przypomnieć, że to druga samodzielna edycja eventu i jednocześnie największa. Zgłosiło się ponad 150 osób, z czego obecnie na liście widnieje 107 uczestników. Pierwsza edycja, która miała miejsce w Toruniu, zgromadziła około 60 osób, druga – już w Łodzi – 82.

Wśród uczestników możemy znaleźć takie sławy jak LinaSakura oraz Shironi, które w tym roku reprezentowały nasz kraj za granicą na ECG, zeszłoroczną parę królewską Vanthicę i Domino czy dobrze znanych z prezentacji scenicznych Talona oraz jego partnerkę Bishę.

Zarówno w poprzednich latach, tak i teraz cała zabawa będzie miała swoją fabułę. Wiadomo tylko, że tegoroczna edycja odbędzie się pod znakiem Dnia i Nocy, a uczestnicy staną przed trudnymi wyborami, nie tylko na Króla i Królową Balu.

Impreza odbędzie się w Domu Towarzystwa Kredytowego przy ul. Pomorskiej 21.

Banner Wielkiego Balu Cosplayowego