Podobno dzisiejszy poniedziałek to najbardziej depresyjny dzień w roku...zwie się Blue Monday chyba...ale my nie o tym! Mamy za to dla Was kolejny Poniedziałkowy Flash Konwentowy. Troszkę krótszy, ale na pewno nie mniej ciekawy.

A wybieramy się do Kielc, gdzie w najbliższy weekend odbędzie się III Wielki Bój Planszówkowy.

Trzecia edycja imprezy dla wszystkich amatorów gier planszowych i nie tylko, która w tym roku podzielona została na kilka specjalnych stref, dzięki czemu łatwiej będzie można odnaleźć się uczestnikom i wybrać interesującą propozycję programową. W Strefie z grami rodzinnymi i party games będziecie mogli z pomocą organizatorów nauczyć się grać w nowe tytuły i spróbować swoich sił w turniejach dla początkujących. Nie obędzie się też bez pokazów. Strefa dla graczy zaawansowanych to gratka dla bardziej doświadczonych , którzy lubią długie i intensywne sesje przy swoich ulubionych grach, choć i dla żądnych przygód nowicjuszy znajdzie się miejsce.

Jeżeli natomiast zwykłe granie Wam nie wystarczy, możecie wziąć udział w wielkim turnieju drużynowym lub posłuchać co nieco o gier tworzeniu na specjalnych warsztatach. Gracze Magic the Gathering też nie powinni być zawiedzeni, a to dzięki specjalnemu blokowi poświęconemu tej grze.

Jak zatem widzicie, jest w czym wybierać, dlatego przybywajcie do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. Księdza Piotra Ściegiennego 13 w najbliższą sobotę i niedzielę, bo planszówek nigdy za wiele. Wstęp wolny.