Sponsorowane:Konwent RyuCon 2023 - długi baner pionowy

Sponsorowane:Konwent RyuCon 2023 - długi baner

W weekend rozpoczęła się sprzedaż biletów na Cytadelę 2020. Festiwal potrwa od 26 do 28 czerwca i odbędzie się na terenie Twierdzy Modlin. Na miłośników fantastyki będą czekać tam między innymi: spotkania z autorami, warsztaty, koncerty, pokazy czy konkurs cosplay. Fantastyczną atmosferę będzie można też poczuć w tematycznych wioskach zorganizowanych na terenie wydarzenia.

Dostępne już są karnety i bilety na pojedyncze dni, w cenie karnetu jest zagwarantowany nocleg w sleeproomie. Karnety można kupić w kilku turach. Sprzedaż w ramach pierwszej tury potrwa do 26 marca, drugiej do 28 kwietnia, trzeciej do 7 czerwca, a ostatniej – do 8 czerwca i w trakcie wydarzenia. Bilety jednodniowe będą dostępne od 8 czerwca do dnia samego festiwalu.

W pierwszej turze karnet pojedynczy kosztuje 60 zł, rodzinny (dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie trojga dzieci) – 130 zł. Dostępne są też dwa pakiety, w obu uczestnik otrzyma bilet wstępu, torbę i smycz; w pakiecie podstawowym za 130 zł dodatkowo koszulkę z logo Cytadeli, a w specjalnym – za 160 zł – koszulkę szamankę. Bilety można kupić na stronie Cytadeli.

Jednodniowy bilet na piątek lub niedzielę dla jednej osoby kosztuje 40 zł, rodzinny 90 zł. W sobotę pojedyncza osoba kupi bilet za 50 zł, a rodzina za 110 zł. Dzieci do 4 lat wchodzą za darmo. Niepełnoletnie osoby mają obowiązek przynieść zgodę rodziców. Mieszkańcy powiatu nowodworskiego mają możliwość kupienia biletów tańszych o 20%, które będą dostępne na terenie imprezy. Informacje o cenach biletów w pozostałych turach akredytacji są dostępne na stronie wydarzenia.

cytadela2020 baner