Festiwal Fantastyki Cytadela 2020 zaprasza twórców programu, helperów i media do pomocy przy organizacji wydarzenia. Konwent jest organizowany na terenie Twierdzy Modlin od 26 do 28 czerwca

Jeśli chcesz poprowadzić sesję RPG, LARP-a czy inny punkt programu, zgłoś się przez formularz. Po przeprowadzeniu punktu programu można uzyskać zwrot za bilet. Jeden punkt programu to 50% zniżki, a za dwie atrakcje i więcej, a także organizację LARP-a przysługuje 100%. Zwrot można dostać tylko w trakcie trwania Cytadeli w biurze festiwalowym na podstawie paragonu lub kupionego biletu. Po zakończeniu wydarzenia zwroty nie będą możliwe.

Na konwencie potrzebne są też osoby, które pomogą w organizacji imprezy. Każdy helper – Gżdacz – będzie miał zapewniony nocleg w sleep roomie na terenie Twierdzy Modlin, ciepły posiłek i koszulkę. Zwrot opłaty za karnet będzie możliwy po wypełnieniu 15 godzin dyżuru. Gżdacze mogą zgłaszać się przez formularz na stronie Cytadeli.

Media natomiast mogą zgłaszać się przez stronę do 24 czerwca. Każda osoba robiąca fotografie czy filmy jest proszona o wysłanie materiałów organizatorom festiwalu.  Organizatorzy proszą również o oznaczanie Festiwalu Fantastyki Cytadela 2020 (pełną nazwą) i miejsca wydarzenia – Garnizonu Modlin – przy udostępnianiu materiałów. Zdjęcia i filmy mogą być później wykorzystane do promocji imprezy, w mediach społecznościowych, na stronie internetowej oraz w artykułach w internecie, telewizji i prasie. Autorzy zostaną oznaczeni. Materiały można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwsza tura karnetów na Cytadelę 2020 jest dostępna do 26 marca, bilety można kupić tutaj.

Cytadela 2020 - baner