Warsaw Comic Con już w ten weekend. Walizki niektórych osób zapewne zwędrowały już z półek i leżą otwarte na podłodze, prosząc się o spakowanie. Pieniądze są już przeliczone, baterie do aparatów już się ładują, a bilety na pociąg zostały już zarezerwowane. Teraz można spokojnie wyłożyć się na kanapie i planować swoją wyprawę do Warszawy.
Nie chcecie marnować czasu? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z czteroma wskazówkami które pomóc wam mogą w przetrwaniu tej edycji Warsaw Comic Con.

Pierwszą z nich jest rozkład jazdy darmowego autobusu, który z centrum urokliwej Warszawy zawiezie was prosto pod Expo. Jest to dobra alternatywa dla ludzi, którzy nie chcą wydawać dodatkowych funduszy na transport wewnętrzny oraz dla tych, którzy tak jak ja mają problem z dotarciem z punktu A do punktu B. Z rozkładem jazdy zapoznać się możecie pod poniższym linkiem.

http://warsawcomiccon.pl/pl/dla-odwiedzajacych/darmowy-dojazd/

Wskazówka numer dwa znajduje się w kolejnym rozkładzie — tym razem jest to jednak harmonogram wizyt gwiazd i gości specjalnych. Chcecie spotkać Andrewa Scotta? Pamelę Anderson? Trevora Stinesa? W takim razie lepiej zapoznajcie się z tą niepozorną tabelką, aby wasze ukochane gwiazdy nie wróciły do domu, zanim zorientujecie się, że już czas by stanąć twarzą w twarz z sukcesem. Z harmonogramem zapoznać możecie się pod linkiem poniżej.

http://warsawcomiccon.pl/pl/program-imprezy/harmonogram-2/

Dużo tych rozkładów, prawda? No cóż, pozostaje nam jeszcze jeden. Jest to dobrze wam znany z innych konwentów rozkład stoisk i atrakcji. Wiadomo, EXPO jest duże, człowiek jest mały, łatwo się zgubić w natłoku cen, ludzi i dźwięków. Dlatego też warto mieć pod ręką przygotowany przez organizatorów harmonogram, który dokładnie pokaże wam, w którą strefę zablądzić, aby dowiedzieć się czegoś o Star Wars bądź zobaczyć ShowUp: International Cosplay Awards.

http://warsawcomiccon.pl/pl/program-imprezy/harmonogram-stref/

Ostatnia informacja jest chyba wszystkim dusigroszom i stworzeniom o ciasnym budżecie znana — na stronie WCC, jak zwykle, bilety możecie kupić w atrakcyjnej cenie, która pozwoli wam zaoszczędzić trochę grosza i podskoczyć w wolnych finansach, które wydać możecie w stoiskach.

http://warsawcomiccon.pl/pl/dla-odwiedzajacych/bilety/

Nie pozostaje nam więc nic innego niż powiedzieć „do zobaczenia!” (O ile nie zgubimy się w Warszawie. Halo, przewodnik?)

logo WCC 2017