Już w ten weekend, a dokładnie 15 i 16 czerwca w Dąbrowie Górniczej odbędą się Dąbrowskie Dni Fantastyki FPS IV. Wydarzenie utrzymane jest w konwencji militarnej, postapokaliptycznej oraz sci-fi. W związku ze zbliżającą się datą konwentu nadszedł czas, aby zapoznać się z jego programem!

Dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele różnorodnych atrakcji. Odbędą się prelekcje o grach typu RPG, grach komputerowych, o tym, jak pisać, oraz o motywie militari w utworach fikcyjnych. Oprócz tego organizowane będą konkursy, turnieje (m.in. turniej Jugger czy laser tag), warsztaty tańców celtyckich oraz warsztaty pisarskie, a także sesje RPG. Na Dąbrowskich Dniach Fantastyki odbędą się również eliminacje do Mistrzostw Polski Neuroshima Hex.

Mimo tego, że wydarzenie trwa tylko dwa dni, to naprawdę warto przyjechać. Dąbrowskie Dni Fantastyki słyną z przyjemniej, rodzinnej atmosfery. Organizatorzy zapewniają możliwość noclegu w dużym namiocie polowym, w planach jest również nocne ognisko. A co najlepsze, wstęp kosztuje tylko 2 zł.

Logo Dąbrowskich Dni Fantastyki