Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Pojawiła się ważna informacja związana z tegoroczną galą nominacji do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla.Tym razem odbędzie się ona bowiem nie w Warszawie, a we Wrocławiu. Powody tej zmiany są dwa. Po pierwsze, stolica województwa dolnośląskiego jest tym roku Europejską Stolicą Kultury, a po drugie, Wrocław jest także Światową Stolicą Książki UNESCO. Nie będziemy zatem owej decyzji podważać i przejdziemy od razu do szczegółów wydarzenia.
 
Gala odbędzie się 30 czerwca 2016 roku o godzinie 19 w Sali Kameralnej Biura Festiwalowego IMPART, przy ulicy Mazowieckiej 17. Gościem specjalnym będzie Jadwiga Zajdel, która pojawi się na ceremonii w towarzystwie innych pisarzy, a także przedstawicieli władz miasta Wrocławia. Oprócz tego, dla wszystkich uczestników przewidziane są różne atrakcje artystyczne, jak również bankiet z małym poczęstunkiem po zakończeniu gali.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak przypominamy, iż ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest zatem wcześniejsza rezerwacja, co najszybciej zrobicie pisząc na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Co jednak, gdy ktoś nie będzie mógł pojawić się osobiście? Bez obaw, całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube Polconu, pod adresem:
 
Transmisję będzie także można obejrzeć w dotychczasowym miejscu przyznawania nominacji, czyli w Klubokawiarni Grawitacja, przy ulicy Browarnej 6 w Warszawie.