Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Tsuru Japan Festival coraz bliżej...a konkretnie za 27 dni! To chyba najwyższy czas, by zacząć myśleć nad noclegiem. No dobra, ale co jeśli się nie załapiecie? Spokojnie, mamy na to radę, a właściwie to konkurs, organizowany przez rybnicki konwent. 

Jak to działa? Jeżeli macie chrapkę na kawałek podłogi w wersji premium, wystarczy że zbierzecie 10 osób, które mają opłacone wejściówki i do 27 października wyślecie ich numery ze strony ramiel.pl pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Do rozdania są dwa sleepy!