Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Już od dawna docierały do nas wieści o potencjalnej lokalizacji Polconu w 2019 roku. Cztery dni temu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie zarówno terminu - 8-11 sierpnia - jak i miasta, w którym odbędzie się jeden z najbardziej znaczących festiwali fantastyki w Polsce.

Z informacji, które zostały dotychczas ujawnione, wiemy na pewno, że na logo opisywanej tu edycji składają się dwa smoki. Samą grafikę przedstawiamy na dole niniejszego posta.

Dostępna jest również informacja o podpisanej zgodzie na organizację wydarzenia w budynkach Uniwersytetu w Białymstoku. Niestety dokładnego adresu jeszcze nie znamy.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wieści, choć do Polconu 2019 zostały całe dwa lata, a przed nami jeszcze edycja 2018 w Toruniu, którą zorganizuje stowarzyszenie „Thorn” (znane między innymi z Coperniconów).

polcon 2019 logo