Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Podczas tegorocznej edycji Warsaw Comic Con w strefie zdjęć zostanie wprowadzonych kilka udogodnień.
Najważniejsze to zwiększenie liczby fotostudiów, których będzie aż 5 (w zeszłym roku były 3). Zajmą one 2 razy więcej miejsca, co pozwoli na zmniejszenie i lepszą organizację kolejek, które zostaną również dokładniej oznakowane. Czas, który uczestnicy spędzą na czekaniu, umilą dodatkowe animacje.
Powiększeniu ulegną także foto drukarki i format zdjęć (15x21 cm). Dodatkowo czas potrzebny na wydrukowanie zdjęcia wyniesie tylko 8,5 sekundy.
Ostatnią zmianą będzie dostępność wyłącznie imiennych voucherów dla każdej gwiazdy, dzięki czemu każdy, kto wykupił zdjęcia z celebrytą, ma 100% szans na dostanie ich.

 

Baner konwentu Warsaw Comic Con