Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Asucon 2018 zbliża się wielkimi krokami, a z nadejściem każdego konwentu łączy się zawsze wyprawa na zakupy. Jeżeli jednak Wasze dłonie zawisną nad półką z herbatami i kawą w saszetkach, polecam zajrzeć na fanpage Asuconu, na którym pojawiły się niedawno dwie wiadomości - dobra i zła.

Zła wiadomość jest taka, że Teoria nie pojawi się na tegorocznej edycji konwentu. Ale spokojnie! Już przechodzę do dobrych wieści. Organizatorzy przygotują dla konwentowiczów miejsca wytchnienia i relaksacji, gdzie będzie można delektować się darmową herbatą lub kawą. Zapasy są imponujące, a różnorodność duża, więc koneserów smaków wszelakich serdecznie zapraszamy!

 

logo asucon

Tagged Under