Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Cosplayowy Bal Walentynkowy zbliża się malutkimi kroczkami, ukradkiem podsuwając nam kolejne informacje na swój temat. Znamy już datę, miejsce oraz przewidywaną liczbę uczestników. Pora na konkrety.

 

Na początek – co założyć?

  • Dopuszczalne są wariacje na temat istniejących już postaci, np. ubiorów superbohaterów, (niezależnie od tego, czy strój będzie męski, czy damski), humanizacje pokemonów.
  • Stroje nie mogą zawierać treści niedozwolonych oraz być erotyzowane.
  • Strojem balowym określa się stroje od XVII do XIX wieku w przypadku kobiet oraz od XVIII do XIX wieku w przypadku mężczyzn.
  • Ze względu na „wieczorową” tematykę eventu dopuszczalne są również sukienki z lat dwudziestych.

16 grudnia ruszyły zapisy dla uczestników i mediów, a helperzy mogą się zgłaszać już od 13 grudnia.

Formularze zgłoszeniowe:

Dla uczestników
Dla helperów
Dla mediów

Uczestnicy rywalizujący na konkursie cosplay podczas Gakkonu będą mogli wygrać wejściówkę na wrześniową edycję Wielkiego Balu Cosplayowego!

Ceny akredytacji:
45 zł
35 zł przy zakupie biletu na Gakkon

Cosplayowy Bal Walentynkowy