Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Statuetka nagrody im. Janusza ZajdlaNagroda Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla stała się już tradycją w gronie miłośników fantastyki. Także w tym roku, w trakcie Polconu 2019, otrzyma ją wybrane przez Was dzieło. 

Tym razem jednak została zmieniona formuła zgłaszania propozycji. Komisja zadecydowała, że nominacje za rok 2018 przyjmowane będą od 1 lutego do 31 marca 2019 wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem specjalnego formularza, który pojawi się na oficjalnej stronie Nagrody Fandomu Polskiego wraz z rozpoczęciem okresu przeznaczonego na głosowanie. Pamiętać trzeba, iż głosy przesłane mailem z pominięciem formularza nie będą rozpatrywane. Nominować można do 5 powieści i do 5 opowiadań, a głos ważny jest dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej. 

Oficjalną listę nominowanych utworów poznamy podczas specjalnej gali, która odbędzie się w trakcie tegorocznego Pyrkonu. Zapraszamy do głosowania!