Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

24. edycja Międzynarodowych Targów Książki planowana na weekend 22-25 października 2020 roku została odwołana z powodu nasilającej się pandemii.

 

Organizatorzy tłumaczą, że wielu wydawców i gości wycofało się z udziału w Targach pomimo wprowadzenia wielu środków bezpieczeństwa. Konieczne było również zrezygnowanie z wielu pomysłów na tegoroczną edycję. Z tego powodu po raz pierwszy w swojej historii Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie zostały odwołane. Na swojej stronie internetowej organizatorzy przepraszają miłośników książek za rozczarowanie. Obiecują również, że postarają się zorganizować niektóre wydarzenia czy spotkania w formie wirtualnej. Mowa między innymi o przyznaniu Nagrody w Konkursie im. Jana Długosza. 

Organizatorzy mają nadzieję, że uda się spotkać z czytelnikami, wydawcami i autorami w przyszłym roku. Czekamy na następną edycję z niecierpliwością!

targi krakow odwolane