Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Raz do roku Dąbrowa Górnicza staje się centrum science fiction — na ulicach pojawiają się postacie w barwach maskujących, zmierzające w jednym kierunku, do Muzeum Miejskiego. Jeżeli podążysz za tym specyficznym korowodem, trafisz w miejsce odcięte od szarości świata i codziennego pędu ku kolejnemu dniu...

Brzmi jak fabuła filmu? Świetnie, ponieważ mówimy o Dąbrowskich Dniach Fantastyki FPS IV, wydarzeniu, które właśnie zostało objęte patronatem przez Konwenty Południowe!

W Dąbrowie Górniczej w dniach 15-16 czerwca czekają Was między innymi wykłady, prelekcje, konkursy, LARP, gry planszowe, a wszystko to zawarte w kręgu wszystkiego, co powiązane z militariami w fantastyce.

Zapraszamy serdecznie!

logo DDF