Do najbliższego AnimeConu zostało już mniej niż 2 tygodnie, my zaś możemy potwierdzić, że tegoroczna edycja została objęta naszym patronatem medialnym.

Podobnie jak w poprzednich latach, AnimeCon dalej stawia na estetykę umiarkowanej grozy, która łączy kulturę Japońską z tradycją anglosaską. Niezmiennie możemy oczekiwać więc fantastycznych cosplayów, interesujących prelekcji i warsztatów, a przede wszystkim dużo dobrej zabawy!

Chociaż oficjalny plan wydarzenia ogłoszony zostanie wkrótce, już teraz wiemy co nieco na temat nadciągających atrakcji. Fani cosplayu mają szansę spotkać w trakcie swoich spacerów min. Miko cosplay, Kairi, czy Project Genshin, czytelnicy mogą liczyć na spotkanie autorskie z Wojciechem Smołą. Pomimo tych przykładów, jedną z najszerzej przedstawionych grup atrakcji są te kulinarne! W nich natomiast Bubble Tea od Yoppo, Matcha od Yamamoto, a także specjały kuchni japońskiej od Yaki Kingu.

Pachnie kusząco? W takim razie rezerwujcie swój czas w weekend 11-13 listopada w Poznaniu oraz inwestujcie w bilety! Jeśli interesują was one w edycji VIP, biegnijcie czym prędzej po portfele, bo zakup możliwy tylko do końca dnia 1 listopada!

Do zobaczenia!

Baner Animecon Haloween 2022